Porady prawne Kraków

Porady prawne Kraków Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, która dotyczy takich kategorii jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnych przed sądami i urzędami), prawo gospodarcze (obsługa prawna władz spółek prawa handlowego, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego), prawo rodzinne (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku) oraz prawo spadkowe. Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać skuteczne porady prawne. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Narciarska 30/11 – to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.

Szczegóły strony kancelaria-tutro.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę kancelaria-tutro.pl:

Porady prawne Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny googlebot 134

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Łowicz »

  W Łowiczu działa filia łódzkiej kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Mecenas Monikę Kucwaj-Zarzycką. Prawnika z doświadczeniem zarówno w sprawach karnych (reprezentacja przed sądem i organami ścigania, udział w przesłuchaniach) jak i cywilnych (pomoc w dochodzeniu odszkodowań, spadki, rozwody, podział majątku, itd). Mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka ma duże doświadczenie we współpracy z Klientami indywidualnymi jak i świadczy również usługi obsługi prawnej firm i spółdzielni.
  Kancelaria adwokacka na terenie Łowicza oferuje kompleksową obsługę Klientów również w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego.

  Data dodania: 03 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kerplik – kancelaria prawna w Szczecinie »

  Poszukujesz specjalistów świadczących usługi prawne? Chcesz wynająć adwokata, który sprawnie i rzetelnie pomoże ci rozwiązać problemy z prawem? Wynajmując prawników z kancelarii Kerplik, znajdującej się w Szczecinie otrzymasz profesjonalną pomoc i zapewnienie, że wszystkie kroki działania adwokatów będą skierowane w stronę zagwarantowania ci rozwiązania kłopotów. Kerplik jest kancelarią, która przykłada wyjątkową wagę do etyki i wiarygodności. Prawnicy nie mają nic do ukrycia, zawsze starają się doradzić swoim klientom w najlepszy możliwy sposób. Pracownicy kancelarii specjalizują się w kilku różnych dziedzinach prawa, natomiast w kwestii branż, które są bliskie prawnikom wyróżnić trzeba budownictwo, farmację, transport czy gospodarowanie odpadami.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rzeszów »

  Adwokat Andrzej Mucha to z zapałem rozwijająca się kancelaria założona przez doświadczonych radców specjalizujących się w sprawach z obszaru szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego i gospodarczego. Andrzej Mucha i Ewa Lech specjalizują się w obsłudze firm oraz w reprezentacji tychże podmiotów i osób indywidualnych w skomplikowanych sporach sądowych z obszaru prawa karnego, karno gospodarczego i cywilnego. Zespół Kancelarii to prawnicy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m. in. w trakcie wykonywania zawodu asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie w Wydziale Cywilnym oraz zawodu prokuratora w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie w Wydziale ds. Przestępczości Gospodarczej. Starannie dobierany zespół współpracowników Mucha & Lech oraz liczne związki ze środowiskiem naukowym Krakowa i Rzeszowa gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Opole »

  JHC Adwokaci Opole to zespół młodych, prężnych i zaangażowanych adwokatów o bardzo dobrej opinii.

  Zajmujemy się:
  - prawem cywilnym
  - rodzinnym
  - karnym.
  Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego.

  Oferujemy również usługi prawne z zakresu:
  - Odszkodowania Opole
  - Radca prawny Opole
  - Rozwód Opole
  - Alimenty Opole

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Patryk Riedel »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Patryka Riedel zajmuje się sprawami o rozwód, separację, prawem rodzinnym oraz sprawami karnymi. Siedziba kancelarii mieści się w Wodzisławiu Śląskim i Jastrzębiu-Zdroju. Mecenas Patryk Riedel świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie dostosowanym do potrzeb indywidualnych każdego klienta. Kto się nie odwołuje akceptuje wyrok, nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze istnieje rozwiązanie. Na wizytę proszę umawiać się telefonicznie lub drogą mailową. Można również kontaktować się przez fanpage. https://www. facebook. com/adwokat. jastrzebie

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Lublin »

  W naszym biurze rachunkowym zatrudniamy ekspertów z dziedziny prawa podatkowego i księgowości, którzy zajmą się całkowitą obsługą przedsiębiorstw małej, średniej i dużej wielkości. Zapewniamy zupełną tajność danych, jakie dają nam do wglądu nasi klienci. Świadczymy usługi księgowe na wysokim poziomie, za których poprawność jesteśmy w stanie wziąć całkowitą odpowiedzialność. Nasz odpowiednio przygotowany zespół służy klientom wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie oraz dokładną znajomością właściwych przepisów. Ponadto proponujemy fachowe doradztwo podatkowe i pomoc w przypadku sporów z organami podatkowymi. Działamy w Lublinie.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »