Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · następna strona »
 • Usługi bhp Opole »

  Jesteśmy firmą zrzeszającą specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa, higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego a także marketingu. W realizację projektów angażowani są eksperci z wieloletnim doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem zarówno merytorycznym jak i dydaktycznym. Specjalizujemy się w pełnej obsłudze BHP (outsourcing) dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także świadczymy inne usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy obowiązkowe szkolenia BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, pracowników na stanowiskach administracyjno-biurowych oraz pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych oraz inżynieryjno-technicznych.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie noclegi Ustroń »

  Każdy kto szuka taniego noclegu w Ustroniu powinien zapoznać się z ofertą willi Pod Czantorią. Oferujemy wygodne pokoje w przystępnej cenie. Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do Ustronia.

  Data dodania: 20 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Wrocław »

  Gabinet WIKTORIAMED oferuje pełen pakiet zabiegów medycznych oraz zabiegów z zakresu kosmetologii. Nasz konsultant lek. stom. Anita Małysa udzieli wszelkich porad dotyczących estetyki uśmiechu, twarzy, jak również harmonii ciała. Proponujemy indywidualne koncepcje leczenia w celu poprawy Państwa samopoczucia i zadowolenia z życia. Podstawą sukcesu terapeutycznego jest pełna zaufania relacja Pacjenta z Lekarzem. Medycyna estetyczna w przeciwieństwie do innych dyscyplin medycznych zajmuje się człowiekiem zdrowym, a jej podstawowe zadanie to poprawa jakości i komfortu życia. Szczegółowe informacje dostępne na stronie www. wiktoriamed. pl

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy Klient, Szkolenia »

  Wartość dodana - w ramach realizacji badań Mystery Shopper niejednokrotnie zapewniamy naszym Klientom darmowo szereg dodatkowych usług. Jako instytucja treningowo-doradcza stajemy się partnerem w zakresie doradztwa biznesowego, czy sprzedażowego. Po przeprowadzonym badaniu tworzymy raport, jaki okazuje mocne tudzież słabe strony celów biznesowych. Na podstawie raportu realizujemy program doradczy.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży – SurfTravel.pl »

  Surftravel to biuro podróży stworzone z myślą o pasjonatach sportów wodnych, szczególnie jednak miłujących surfowanie i wszystkie jego odmiany. Od ponad 18 lat istnienia na rynku organizujemy wycieczki, szkolenia i obozy windsurfingowe i kitesurfingowe zarówno w Polsce w naszej bazie w Chałupach jak i w wielu krajach całego świata, między innymi w Egipcie, Grecji, Hiszpanii. Dysponujemy zarówno profesjonalnym sprzętem jak i kadrą instruktorską, która nauczy cię surfować szybciej niż mogłoby ci się to wydawać. Surftravel to również doskonały wypoczynek w starannie wyselekcjonowanych hotelach i pensjonatach oraz wspaniała przygoda, której wspomnienie pozostanie w Tobie na wiele lat.

  Data dodania: 20 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Programy kosztorysowe »

  Wśród dostępnych na rynku kosztorysowym programów, najbardziej popularnym jest Norma Pro. Aplikacja posiada kompletną bazę katalogów normatywnych. Jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Norma Pro pozwala na tworzenie kosztorysów ofertowych, inwestorskich, uproszczonych oraz wg zaleceń FIDIC. Program współpracuje z wieloma cennikami min. z Intercenbudem i Sekocenbudem. Jest również na bieżąco aktualizowany wydawnictwem Buduj z Głową. Początkujących użytkowników zapraszamy na szkolenia, które odbywają się systematycznie we Wrocławiu oraz zw innych miastach Polski.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm »

  Firmowe imprezy stały się metodą na integracje pracowników. Dzięki nim przedsiębiorstwa szczycą się przychodami i są pewne własnej rynkowej pozycji. Imprezy dla firm oraz organizacje eventów pozwalają rozwijać skrzydła, można lepiejzarabiać i promować firmę. Firma powinna mieć optymalne dochody, bo potrzebuje zatrudnić ludzi, płacić im oraz mieć przyzwoite profity. Firmowe eventy nie od dzisiaj są poszukiwane. Ta popularność pomaga im przetrwać i utrzymać się na niełatwym polskim rynku.
  Nasza firma realizuje małe i duże firmowe wydarzenia. Mamy wiedzę o imprezach tematycznych, balach, kongresach oraz konferencjach. Każda impreza jednak będzie wyjątkowa oraz unikatowa. Misją naszej firmy jest organizowanie eventów wysokiej jakości w przyzwoitej cenie. Nie podnosimy cen, ponieważ chcemy, aby konsumenci byli ze wszech miar usatysfakcjonowani. Sugerujemy naszą firmę – zawsze, w korzystnej cenie i świetnej jakości.

  Data dodania: 25 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia śląsk »

  Kooperacja z zamiejscowymi konsumentami lub działanie na papierach w języku zagranicznym to już całkowity kanon. Świat robi się jeszcze wybitniej międzynarodowy oraz jeszcze konieczniejsze robią się na przykład tłumaczenia angielski Śląsk. A więc też, jeśli nie jesteś specjalistą w konkretnym języku to najodpowiedniej postawić na profesjonalne biuro tłumaczeń. Dzięki owemu taka kooperacja będzie jak najbardziej realna. Nasza korporacja daje dla swoich konsumentów profesjonalne tłumaczenia Katowice. Nasze tłumaczenia Śląsk charakteryzuje przede wszystkim szczególnie precyzyjne podejście do nich. Są one prowadzone poprzez sztab wybitnej jakości fachowców, którzy posiadają niesamowicie rozległą kwalifikację. Niewątpliwie wskazujemy wszystkim również przedstawiane poprzez nas tłumaczenia Sosnowiec. Jeżeli więc wypatrujesz profesjonalnych tłumaczy to nie mogłeś trafić precyzyjniej niżeli tylko do naszej instytucji.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia unijne Kraków »

  Europoint, to firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się realizacją profesjonalnych szkoleńw zakresie tematyki Unii Europejskiej. Naszym kluczowym szkoleniem jest "Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych". Zajmujemy się także wspieraniem projektów objętych dotacją zarówno. Organizujemy szkolenia z tematyki pozyskiwania funduszy unijnych ale także prowadzimy szkolenia dotyczące tematu komercjalizacji, innowacji, a ponadto zarządzania własnością intelektualną. Nasze szkolenia kierujemy do prywatnych przedsiębiorców, pracowników naukowych, urzędów, organizacji pozarządowych. Realizujemy szkolenia według Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Otrzymaliśmy znak jakości MSUES 42/2014.

  Data dodania: 04 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia komputerowe - Expose »

  Expose Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma szkoleniowa z zakresu IT. Oferujemy szereg szkoleń z wielu, różnorodnych programów - zaczynając od pakietu Microsoft Office, przez szkolenia autoryzowane Microsoft, a także kursy graficzne Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, kursy warsztatowe oraz modułowe Grafiki 3d, czy też różnego rodzaju szkolenia Programowania i Tworzenia stron internetowych. Prowadzimy szkolenia dla firm, ale również dla użytkowników prywatnych, grupowe, a także indywidualne na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a na pewno wybierzesz coś dla siebie. Wtedy pozostaje się już tylko z nami skontaktować, zarezerwować termin szkolenia i poszerzać swoją wiedzę na dany temat. Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas, jak również z referencjami zamieszczonymi na stronie, a także do skorzystania z Gwarancji Jakości, jeśli tylko szkolenie nie spełni waszych oczekiwań. Skontaktuj się z nami, a na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 30 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Seka.pl - szkolenia bhp, kursy sep »

  Firma Seka S. A. działa w branży szkoleniowej od wielu lat, stale poszerzając swoją ofertę kursów i projektów wspierających przedsiębiorców w codziennych obowiązkach. Oferujemy specjalistyczne kursy zawodowe prowadzone w wielu placówkach na terenie całego kraju, a także szkolenia z zakresu prawa pracy, rachunkowości czy zrządzania. Prowadzimy kursy e learningowe i stacjonarne z zakresu obsługi komputera i programów biurowych, bhp, ppoż czy pierwszej pomocy. Umożliwiamy szybkie uzupełnienie kwalifikacji zawodowych i wdrożenie do pracy.

  Data dodania: 13 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i doradztwo »

  Firma istnieje na rynku od 2003 roku.
  Mamy do zaoferowania duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach.
  Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łącząc specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem.
  Głównym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Lider Tatiana Galińska od lat zajmuje się coachingiem oraz szkoleniem kadry menedżerskiej. To osoba, która kiedy pojawia się w firmie, natychmiast wzbudza wiele zainteresowania. Może ponieważ przyczynia się do wzrostu sprzedaży i poprawy wydajności? Może ponieważ w zwykłym człowieku potrafi znaleźć najlepsze cechy i wydobyć z niego potencjał? Bez wątpienia automotywacja jest jej niezwykle mocną cechą. To dzięki niej jest kobietą biznesu, prowadzi własną firmę i przede wszystkim czuje się szczęśliwym człowiekiem. Osoby, które uczęszczają na jej szkolenia sprzedażowe również odmieniają swoje życie i zaczynają czerpać z niego maksymalną radość.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia wysokościowe - Rock Master »

  Rock Master to firma świadcząca usługi szkoleniowe z zakresu przygotowania do pracy na wysokości oraz usług wysokościowych i alpinistycznych. Rock Master to firma, która się charakteryzuje ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz wysokiej jakości profesjonalny zapleczem szkoleniowym. Przedsiębiorstwo posiada własne centrum szkoleniowe w Gdańsku, Warszawie, oraz Krakowie. Oprócz lokalnych placów szkoleniowych, Rock Master posiada również mobilne środowisko szkoleniowe, które może udać się w dowolne miejsce w Polsce jak i w Europie.

  Data dodania: 17 05 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »