Optidrive ODV-2

Optidrive ODV-2 Maszyny elektryczne — podobnie jak wszystkie urządzenia elektryczne:
— powinny być eksploatowane zgodnie z instrukcją wytwórcy oraz starannie konserwowane. Konserwację i wszelkie remonty maszyn elektrycznych mogą wykonywać jedynie osoby odpowiednio przeszkolone i upoważnione. Osoby obsługujące maszyny powinny ograniczyć się do załączania i wyłączania maszyn oraz powinny: bacznie obserwować pracę tych urządzeń i zgłaszać do odpowiednich służb wszelkie zauważone uszkodzenia lub nieprawidłowości w pracy maszyny. Do najczęściej występujących nie-prawidłowości pracy tych maszyn należą:
— widoczne drgania wału napędowego i stuki w maszynie;
— nadmierne grzanie się maszyny;
— iskrzenie w obwodach elektrycznych maszyny (np. iskrzenie przy zaciskach przyłączowych lub na komutatorze);
— brak osłon części wirujących i części znajdujących się pod napięciem.

Szczegóły strony www.invertek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.invertek.pl:

Optidrive ODV-2

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny googlebot 184 Odwiedziny alexa 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Interprocess »

  Interprocess to uznana w branży firma, zajmująca się produkcją dozowników, mierników wagowych oraz wag do użytku przemysłowego. Oferuje nowoczesne rozwiązania automatyki wagowej, korzystając z aktualnego oprogramowanie, co zapewnia wysoką dokładność wag. Wśród oferty Interprocess posiada m. in. wagi zbiornikowe, wagi platformowe, przenośniki wagowe i przepływomierze masowe. Firma zajmuje się także serwisem wag, pomocą techniczną w uruchomieniu i doradztwem w kwestii wyboru urządzeń do danego zakładu przemysłowego.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filtracja powietrza »

  Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu z zakresu pneumatyki to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat co gwarantuje fakt, że sprzedajemy bardzo wysokiej jakości produkty. Z zakres naszej oferty wchodzi sprzedaż między innymi takich produktów jak kompresor śrubowy, kompresor tłokowy i kilka więcej. W mojej spisie produktów mamy też kompresory firmy FIAC srl. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą tego rodzaju, niemniej jednak także poradą przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Jeżeli chcesz zakupić takie rozwiązanie jak sprężarka śrubowa to z pewnością u nas to znajdziesz. Mamy wieloletnie wiedzę praktyczną i jesteśmy pewni, że sprzedawany przez naszą firmę sprzęt jest najwyższej jakości. Zdecydowana większość ze sprzedawanych przez nas rozwiązań znajdziesz tylko i wyłącznie u nas. Posiadamy wyjątkowe produkty w równie wysokiej klasy.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc serwisowa falowników »

  Najwłaściwszym postępowaniem, jeśli chodzi o zakres automatyzacji produkcji masowej, jest skierowanie głównej energii instytutów specjalnych, fabryk elementów i zakładów budowy obrabiarek na konstruowanie i produkcję elementów, zespołów oraz budowę u siebie tylko takich urządzeń, w których wprowadza się jakieś nowe zasady rozwiązań. Zapotrzebowania mniejszych zakładów powinny być pokrywane przez przemysł obrabiarkowy w ścisłej współpracy z zakładami zamawiającymi. Duże zakłady powinny bieżące potrzeby pokrywać we własnym zakresie, opierając się na znormalizowanych elementach.
  Dostateczne zaopatrzenie rynku w jednostki obróbkowe, aparaturę po-miarową itd. jest koniecznym warunkiem, aby automatyzacja mogła się rozwijać. Natomiast środki automatyzacji produkcji małoseryjnej muszą być budowane przez zakłady wyspecjalizowane, przy korzystaniu w wysokim stopniu z kooperacji w zakresie elementów składowych. Bardzo duże znaczenie ma tu normalizacja elementów, a podstawowe — ich jakość.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszty aluminiowe »

  Nasza firma para się przygotowywaniem najwyższych jakościowo produktów. Jedyną dziedziną mojej działalności jest wykonywanie różnego typu wież. W zakres mojej oferty wchodzą różnorodne rodzaje wież. Jednak niezależnie co dla Państwa zostanie przez nas przygotowane to będzie to najwyższej klasy. Nasza firma ma wieloletnie wiedzę praktyczną i dlatego również jesteśmy pewni, że wykonane przez naszą firmę wieże aluminiowe a także wieże kratownicowe spełnią nadzieja każdego z was. Najważniejszą cechą naszej spółki jest wykonywanie towarów nie tylko zgodnie z naszymi schematami, niemniej jednak także w zgodzie z tym co Państwo nam dostarczycie. Opracowujemy również najwyższej klasy wieże telekomunikacyjne. Nasze produkty muszą być wytrzymałe i opracowane zgodnie z wysokimi standardami ponieważ są bardzo wysokie. Dzięki temu ze 100% pewnością wytrzymają bardzo wiele.

  Data dodania: 27 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stal węglowa - multiservice.com.pl »

  Jeśli chodzi o materiały z materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych toze 100% pewnością nie powinno się oszczędzać na tego rodzaju lokotach. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Mamy wiele różnorakich zezwoleń dzięki, którym dajemy pewność, że właściwie każdy będzie zadowolony z tego co wam dajemy. U nas znajdziecie Państwo zawory nierdzewne czy również kołnierze ansi. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu, że z pewnością nasze produkty są najwyższej jakości. U nas znajdziecie również zgodny ze wszystkimi normami kurek manometryczny. Poza naszymi produktami w spisie produktów mamy także armaturę innych producentów. Dzięki temu nasza oferta jest pełna i każdy ma możliwość odnaleźć coś co go zainteresuje. Zapraszamy do sprawdzenia naszych towarów. Dzięki nam otrzymasz wyłącznie i jedynie najwyższą jakość.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Firma schunk, to przodująca na rynku firma wykonującaróżnego rodzaju chwytaki a także siłowniki. Dlatego, my w tej chwili przygotowaliśmy propozycję, która obejmuje tego typu akcesoria. Proponujemy najwyższej klasy elementy, jakie charakteryzuje trwała technika mocowań i automatyki. Tylko w naszej firmie za niewysoką cenę można kupić bardzo dobre towary. Zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie zaznajomić się można z pełną propozycją sprzętu, jaki mamy w swojej ofercie. Zapraszamy do kupna. Wiemy, że nikt nie będzie żałował swojej decyzji.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »