Motoreduktory informacje

Motoreduktory informacje W pobliżu maszyn elektrycznych należy przestrzegać ogólnych zasad bhp oraz zasad bezpiecznej pracy przy urządzeniach elektrycznych, w szczególności:
— nie zbliżać się i nie dotykać maszyn elektrycznych, jeżeli nie wymaga tego konieczność załączenia i wyłączenia maszyny lub obsługi urządzeń ręcznych (trzymanych w ręku);
zaniechać załączania maszyny uszkodzonej lub wykazującej objawy uszkodzenia (jeżeli maszyna taka pracuje należy odłączyć od niej zasilanie);
utrzymywać czystość i porządek w pobliżu maszyn;
liczyć się zawsze z możliwością uszkodzenia izolacji i pojawienia się napięcia na obudowie maszyny i aparatury jej towarzyszącej;
nie naprawiać maszyn i przynależnych im urządzeń elektrycznych, jeżeli nie ma się do tego odpowiedniego przeszkolenia i kwalifikacji.

Szczegóły strony www.motoreduktory.info:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.motoreduktory.info:

Motoreduktory informacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 483 Odwiedziny alexa 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydrotech hydraulika siłowa »

  Lubisz robić zakupy ekspresowo i wygodnie koniecznie musisz odwiedzić sklep internetowy z typowymi podzespołami stosowanymi w układach hydrauliki siłowej. Oferujemy przede wszystkim manometry, szeroką gamę zaworów, siłowniki hydrauliczne oraz silniki. Sklep jest ciągle w trakcie rozbudowy i dokładamy starań by uzupełniać dostępny w nim asortyment o kolejne podzespoły. Ostatnio pojawiły się zawory do pługów oraz urządzenia do kompleksowej diagnostyki układów hydraulicznych.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wiązarki, owijarki »

  Firma Signode od przeszło 100 lat projektuje a także wytwarza kompleksowe systemy owijania m. in. owijarki czy wiązarki. Urządzenia jak również machiny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm oraz foliowania wszystkiego typu produktów. Nasz wybór obejmuje artykuły eksploatacyjne, przybory ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe oraz machiny stacjonarne wespół z całościową usługą serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych produktów i usług.

  Od 1913 roku przedsiębiorstwo SIGNODE planuje a także modyfikuje wielozadaniowe systemy owijania. Oddział serwisu świadczy usługi w obszarze: doradztwa, identyfikacji jak również dostawy części wymienialnych, napraw gwarancyjnych jak również pogwarancyjnych, rekapitulacji na podstawie odrębnych układów serwisowych. Wiedza i różnorodna oferta artykułów i usług umożliwiają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozstrzyganiu przeciwności z aspektu pakowania Państwa produkcji, dobrać adekwatne sprzęty lub maszyny gwarantując dostawę materiałów eksploatacyjnych jak również całościową usługę serwisową.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Falownik do regulacji »

  Równocześnie należy zapewnić miejsca pracy obywatelom młodych roczników wkraczających w życie. Koszt jednego miejsca pracy w przemyśle wynosi przy obecnej przeciętnej technice ok. 16 tys. dolarów (rok 1954 — 11 tys., rok 1945 — 6 tys. ). Koszt jednego miejsca pracy przy obecnie technicznie możliwej automatyzacji wynosi ok. 100 tys. dol. Przy dużym przyroście naturalnym środki jakie pozostaną na automatyzację mogą być bardzo skromne. Równocześnie należy sobie zdawać sprawę z tego, że jeśli się nie będzie automatyzowało produkcji, wydajność będzie wzrastała powoli, a więc i poziom życia nie będzie mógł być wysoki.
  Niezbędne jest zatem bardzo rozważne planowanie automatyzacji, tak aby posiadane środki szły na optymalne rozwiązania, nie dając się porwać modzie czy efekciarstwu. Wprowadzone automatyczne urządzenia powinny być w pełni wykorzystywane.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie ślimakowe »

  Oprócz awaryjnych stanów zwarcia, w praktyce występują również zwarcia transformatorów, które są wykonywane celowo. Mają one na celu wyznaczenie na drodze pomiarowej impedancji transformatora, strat mocy itp. Aby nie zniszczyć transformatora na skutek przepływu przez jego uzwojenia zbyt dużych prądów, zwarcia pomiarowe wykonuje się zasilając uzwojenie pierwotne napięciem obniżonym w stosunku do napięcia znamionowego tak, aby w uzwojeniu pierwotnym i wtórnym płynęły prądy znamionowe. Napięcie takie nazywa się napięciem zwarcia transformatora. Znając wartość napięcia zwarcia i prądu znamionowego uzwojenia pierwotnego transformatora można obliczyć jego impedancję zwarciową (jaką posiadałby on w czasie rzeczywistego zwarcia). Na tabliczkach oznaczeniowych (znamionowych) transformatorów i na ich kartach katalogowych napięcie zwarcia podaje się zazwyczaj w procentach napięcia znamionowego uzwojenia pierwotnego. Dla transformatorów mniejszej mocy wynosi ono kilka procent, a dla transformatorów większej mocy — kilkanaście procent.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Firma schunk, to przodująca na rynku firma wykonującaróżnego rodzaju chwytaki a także siłowniki. Dlatego, my w tej chwili przygotowaliśmy propozycję, która obejmuje tego typu akcesoria. Proponujemy najwyższej klasy elementy, jakie charakteryzuje trwała technika mocowań i automatyki. Tylko w naszej firmie za niewysoką cenę można kupić bardzo dobre towary. Zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie zaznajomić się można z pełną propozycją sprzętu, jaki mamy w swojej ofercie. Zapraszamy do kupna. Wiemy, że nikt nie będzie żałował swojej decyzji.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie elektroniki i montaż »

  Solitech to firma wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji elektroniki. Na rynku istniejemy od 2003 roku i nieustannie się rozwijamy. Zapewniamy usługi takie jak montaż przewlekany i SMD, zakup laminatów PCB jedno i wielowarstwowych, zaopatrzenie elementów elektronicznych, programowanie układów, testowanie funkcjonalne, montaż mechaniczny (w tym dostosowanie obudów) i inne.
  Świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie i w rozsądnej cenie.
  Wybierając firmę Solitech na pewno będziesz zadowolony.

  Zachęcamy do przesyłania zapytań, a także wizytacji w naszej gdańskiej siedzibie oraz na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »