Hydrotech hydraulika siłowa
Szczegóły strony www.hydrotech.sklepna5.pl:
- ID: 200
- Tytuł: Hydrotech hydraulika siłowa
- URL: www.hydrotech.sklepna5.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 13
- Wyświetleń: 1637
- CTR: 0.79%
- Data dodania: 14 03 2014
- Słowa kluczowe: siłownik wywrotu, zawór krańcowy, manometr glicerynowy, , zamek hydrauliczny, zawór zwrotny
- Kategorie:
- Ocena:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Komentarze:
Podlinkuj stronę www.hydrotech.sklepna5.pl:
Odwiedziny robotów:




Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Praktyczne suwnice »
Przedsiębiorstwo Windex Holding od lat działa w branży urządzeń dźwignicowych. Jednym z towarów oferowanych w mojej firmie są suwnice, czyli dźwignice pracujące w ruchu przerywanym. Suwnica przeznaczona jest do przemieszczania osób, zarówno w poziomie, jak i pionie. Produkowane przez naszą firmę sprzętu wykonane są w zaawansowanej technice, gwarantującej najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy suwnice różnego stylu: automatyczne, magazynowe, kontenerowe, czerpakowe, obrotowe, produkcyjne, bramowe i dźwigarowe natorowe.
Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu » -
Tramp - koniowozy »
Biznes TRAMP trudni się produkcją nadwozi do samochodów ciężarowych. Posiadamy bardzo rozległą i rozbudowaną ofertę. Proponujemy auta do przewozu koni, tzw. koniowozy. Koniowóz to zabudowa ciężarowa ze szczególnym, fachowym wykorzystaniem. Produkujemy także platformy załadowcze oraz żurawie samochodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze nasze realizacje sprostają wręcz najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Na szczególny wygodę i dopracowanie zasługują koniowozy, gdzie duży nacisk kładziemy na komfort i bezpieczeństwo transportu. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. Oferujemy też naprawy naczep. Nasza grupa sprawnie i szybko pomoże wyeliminować awarię. Wykonujemy naprawy naczep, chłodni, kontenerów, skrzyń również powypadkowe. Serdecznie polecamy nasze usługi i zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.
Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Softstarty »
Automatyzacja obróbki bardzo znacznie podwyższa również wymagania w zakresie jakości półwyrobów. Przy zakładaniu ręcznym półwyrobu do przyrządów mocujących robotnik może dokonywać korekt położenia, odpowiednio do zauważonych uchybień. Przy zakładaniu mechanicznym jest to niemożliwe, a więc dokładność wykonania pomiarów powinna być wyższa.
Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
Zmiany struktury i twardości mają zasadniczy wpływ na warunki pracy narzędzi, bardzo dotkliwie wpływają na jakość ich pracy i okres trwałości ostrza, powinno być zatem utrzymywane w możliwie wąskich granicach. Półwyroby powinny być możliwie jednorodne co do obrabialności. Podstawowe znaczenie ma ilość i charakter powstających wiórów. Zgodnie z ogólnymi zasadami, ale specjalnie ważnymi dla urządzeń zautomatyzowanych i naddatki powinny być możliwie małe, a konstrukcja narzędzi i i gatunek materiału powinny uniemożliwiać tworzenie się długich wiórów wstęgowych. -
Przekładnie ślimakowe »
Oprócz awaryjnych stanów zwarcia, w praktyce występują również zwarcia transformatorów, które są wykonywane celowo. Mają one na celu wyznaczenie na drodze pomiarowej impedancji transformatora, strat mocy itp. Aby nie zniszczyć transformatora na skutek przepływu przez jego uzwojenia zbyt dużych prądów, zwarcia pomiarowe wykonuje się zasilając uzwojenie pierwotne napięciem obniżonym w stosunku do napięcia znamionowego tak, aby w uzwojeniu pierwotnym i wtórnym płynęły prądy znamionowe. Napięcie takie nazywa się napięciem zwarcia transformatora. Znając wartość napięcia zwarcia i prądu znamionowego uzwojenia pierwotnego transformatora można obliczyć jego impedancję zwarciową (jaką posiadałby on w czasie rzeczywistego zwarcia). Na tabliczkach oznaczeniowych (znamionowych) transformatorów i na ich kartach katalogowych napięcie zwarcia podaje się zazwyczaj w procentach napięcia znamionowego uzwojenia pierwotnego. Dla transformatorów mniejszej mocy wynosi ono kilka procent, a dla transformatorów większej mocy — kilkanaście procent.
Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Dobór napędów elektrycznych »
W laboratoryjnych układach pomiarowych, w których wymagana jest regulacja napięcia stosuje się transformatory specjalne niewielkiej mocy zwane laboratoryjnymi autotransformatorami regulacyjnymi. Autotransformatory te mają rdzeń wykonany w postaci pierścienia, na którym nawinięte jest izolowane uzwojenie. Do zewnętrznej, nie izolowanej części uzwojenia przylega szczotka połączona z zaciskiem strony wtórnej autotransformatora. Szczotka ta może być przesuwana po obwodzie autotransformatora, regulacyjny dzięki czemu uzyskuje się możliwość nastawiania napięcia strony wtórnej od zera do wartości napięcia znamionowego strony pierwotnej. Tego typu autotransformatory buduje się na napięcia znamionowe strony pierwotnej 250 V.
Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu » -
Karuzela końska »
W lampach oscyloskopowych elektrony emitowane przez katodę K przechodzą przez otwór w specjalnie ukształtowanej siatce S (zwanej cylindrem Wehnelta), która otrzymuje ujemne napięcie względem katody. Siatka S odpycha elektrony i skupia je w kierunku osi lampy. Otrzymana w ten sposób wiązka elektronów po opuszczeniu cylindra Wehnelta ma tendencję do rozbiegania się w różnych kierunkach.
Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
Aby temu zapobiec lampy oscyloskopowe wyposaża się w dalsze dwie elektrody A1 i A2 zasilane różnymi napięciami dodatnimi. Elektrody te tworzą tzw. soczewkę elektrostatyczną. Promień elektronowy (wiązka) przechodzi następnie między dwoma parami płytek odchylających P. W zależności od chwilowej wartości napięcia zasilającego płytki promień elektronowy zostaje odchylony w poziomie i pionie. Odchylony odpowiednio do przebiegu napięć zasilających płytki P promień pada na ekran pokryty luminoforem, tj. substancją świecącą pod wpływem bombardowania elektronów. Tak więc gdy na płytki P przykłada się np. napięcie sinusoidalnie zmienne w czasie.