Falowniki Vacon 10

Falowniki Vacon 10 Automatyzacja takich gałęzi gospodarki, jak przemysł chemiczny, spożywczy, metalurgiczny, była na ogół opracowywana przez przedsiębiorstwa zewnętrzne, natomiast przemysł maszynowy z reguły rozpoczynał prace nad automatyzacją produkcji masowej własnymi siłami zakładu, pragnącego ją przeprowadzić. W USA Zakłady Forda, we Francji — Renaulta, w Anglii — Austina, same opracowywały obrabiarki dla linii automatycznych. Przemysł obrabiarkowy włączał się dopiero stopniowo, przy czym we Francji i Anglii produkcja jednostek obróbkowych utrzymała się w ręku rozbudowanych oddziałów fabryk motoryzacyjnych, które rozpoczęły tę produkcję dla własnych potrzeb. Odmiennie ale też nieco później przebiegała sytuacja w RFN gdzie silny przemysł obrabiarkowy przejął całkowicie inicjatywę. W ZSRR planowe prace rozpoczął instytut naukowo-badawczy obrabiarek ENIMS, pod jego kierunkiem pracuje przemysł obrabiarkowy, jednak część rozwiązań specjalnych powstaje w zakładach automatyzujących produkcję.

Szczegóły strony www.falownik.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.falownik.com:

Falowniki Vacon 10

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny googlebot 394 Odwiedziny alexa 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wiązarki, owijarki »

  Firma Signode od przeszło 100 lat projektuje a także wytwarza kompleksowe systemy owijania m. in. owijarki czy wiązarki. Urządzenia jak również machiny do niezawodnego, ekonomicznego spajania przy pomocy taśm oraz foliowania wszystkiego typu produktów. Nasz wybór obejmuje artykuły eksploatacyjne, przybory ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, wiązarki stolikowe oraz machiny stacjonarne wespół z całościową usługą serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych produktów i usług.

  Od 1913 roku przedsiębiorstwo SIGNODE planuje a także modyfikuje wielozadaniowe systemy owijania. Oddział serwisu świadczy usługi w obszarze: doradztwa, identyfikacji jak również dostawy części wymienialnych, napraw gwarancyjnych jak również pogwarancyjnych, rekapitulacji na podstawie odrębnych układów serwisowych. Wiedza i różnorodna oferta artykułów i usług umożliwiają nam zaoferować kompetentną pomoc w rozstrzyganiu przeciwności z aspektu pakowania Państwa produkcji, dobrać adekwatne sprzęty lub maszyny gwarantując dostawę materiałów eksploatacyjnych jak również całościową usługę serwisową.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Filtracja powietrza »

  Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu z zakresu pneumatyki to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat co gwarantuje fakt, że sprzedajemy bardzo wysokiej jakości produkty. Z zakres naszej oferty wchodzi sprzedaż między innymi takich produktów jak kompresor śrubowy, kompresor tłokowy i kilka więcej. W mojej spisie produktów mamy też kompresory firmy FIAC srl. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą tego rodzaju, niemniej jednak także poradą przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Jeżeli chcesz zakupić takie rozwiązanie jak sprężarka śrubowa to z pewnością u nas to znajdziesz. Mamy wieloletnie wiedzę praktyczną i jesteśmy pewni, że sprzedawany przez naszą firmę sprzęt jest najwyższej jakości. Zdecydowana większość ze sprzedawanych przez nas rozwiązań znajdziesz tylko i wyłącznie u nas. Posiadamy wyjątkowe produkty w równie wysokiej klasy.

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tramp - koniowozy »

  Biznes TRAMP trudni się produkcją nadwozi do samochodów ciężarowych. Posiadamy bardzo rozległą i rozbudowaną ofertę. Proponujemy auta do przewozu koni, tzw. koniowozy. Koniowóz to zabudowa ciężarowa ze szczególnym, fachowym wykorzystaniem. Produkujemy także platformy załadowcze oraz żurawie samochodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze nasze realizacje sprostają wręcz najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Na szczególny wygodę i dopracowanie zasługują koniowozy, gdzie duży nacisk kładziemy na komfort i bezpieczeństwo transportu. Namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. Oferujemy też naprawy naczep. Nasza grupa sprawnie i szybko pomoże wyeliminować awarię. Wykonujemy naprawy naczep, chłodni, kontenerów, skrzyń również powypadkowe. Serdecznie polecamy nasze usługi i zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

  Data dodania: 16 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis porównawczy »

  Konieczne jest wprowadzanie takich maszyn przez technologa. Dotyczy to szczególnie obrabiarek programowanych. Powinny one w pierwszym okresie znajdować się całkowicie w dyspozycji głównego technologa, który powinien zapoznać z nimi odpowiednich swoich pracowników, opanować metody programowania i pracę maszyn, zebrać podstawowe. dane umożliwiające obliczenie efektów ekonomicznych, przeszkolić u siebie operatorów produkcji i pracowników głównego mechanika i dopiero w, tym stanie przekazać maszynę do warsztatu. W produkcji obrabiarki, programowane w miarę, możliwości powinny trafiać do jednego gniazda, tak aby miały zapewnioną właściwą opiekę i pracę.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż falowników »

  Aby możliwe było wykorzystanie energii elektrycznej, czyli przetwarzanie jej na energię mechaniczną, cieplną lub promienistą, konieczne jest stworzenie obwodu elektrycznego składającego się co najmniej z trzech podstawowych elementów:
  — źródła — wytwarzającego różnicę potencjałów, czyli napięcie wymuszające przepływ prądu w obwodzie;
  — odbiornika przetwarzającego energię elektryczną na inne rodzaje energii wykorzystywanej przez człowieka;
  — przewodów tworzących drogę, po której płynie prąd przenoszący
  energię elektryczną ze źródła do odbiornika. Niezbędnym warunkiem przepływu prądu jest stworzenie mu drogi zamkniętej (tworzącej obwód zamknięty). Tak więc połączenie między źródłem a odbiornikiem powinno być wykonane dwoma przewodami, którymi prąd płynie ze źródła do odbiornika i z powrotem.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktory motovario »

  Do głównych zalet silników indukcyjnych klatkowych można zaliczyć:
  — prostą konstrukcję (najprostszą spośród wszystkich rodzajów maszyn elektrycznych), a co zatem idzie niezawodne działanie i niski koszt produkcji oraz eksploatacji;
  — niewielką zmienność prędkości obrotowej przy zmianach obciążenia w dużym zakresie,
  — dużą przeciążalność;
  — prosty i łatwy do automatyzacji rozruch.
  Wadami silników klatkowych są:
  — duży prąd rozruchowy;
  — mały współczynnik mocy i mała sprawność przy małym obciążeniu;
  — duży wpływ wahań napięcia na moment obrotowy silnika;
  — trudna regulacja prędkości obrotowej.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »