Cięcia wodą i laserem

Cięcia wodą i laserem Ta hiszpańska firma znajduję się w Guadassuar (Valencia), jest dedykowana do projektowania, produkcji, marketingu i usług posprzedażowych maszyn do cięcia wodą pod nazwą "TCI Cutting". TCI Cutting inwestuje swoje zyski w badania i rozwój w celu zapewnienia firmie najwyższej technologii maszyn do cięcia strumieniem wody oraz cięcia laserowego.

Szczegóły strony www.tcicutting.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tcicutting.pl:

Cięcia wodą i laserem

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 127

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprężarka śrubowa »

  Działająca od dawna w różnych państwach uznana firma Fiac proponuje najwyższej klasy sprężarki śrubowe. Co najważniejsze, proponujemy wszelakim kontrahentom wielopoziomowe wsparcie startując od wsparcia w wyborze najlepszego urządzenia. Wszelkiego typu sprężarka śrubowa produkowana przez opisywane przedsiębiorstwo cechuje się fenomenalną wytrzymałością i niską opłatą, tak więc są powyższe wielokrotnie nabywane przez przedsiębiorstwa z wielu krajów. Prowadzimy dodatkowo profesjonalny serwis sprężarek śrubowych, oraz realizujemy ich instalację, a dodatkowo organizujemy kursy z obsługiwania ich. Stawiając na naszą spółkę dostaną Państwo nie jedynie pierwszorzędne kompresory powietrza, ale też rzeczowe oraz wartościowe wsparcie techniczne!

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobór falowników »

  Równocześnie, dla zmniejszenia strat spowodowanych postojami, występuje obecnie bardzo wyraźna tendencja dzielenia długich linii na odcinki krótsze i grupowania między nimi zapasów międzyoperacyjnych, a ewentualnie dublowania stanowisk roboczych w miejscach szczególnie narażonych na przerwy w pracy.
  Jednym z najważniejszych zagadnień związanych z projektowaniem, uruchamianiem i eksploatacją linii automatycznych jest zagadnienie dotyczące narzędzi; uzyskane wyniki zależą od konstrukcji narzędzi, parametrów obróbki oraz od charakterystyki obrabianych półwyrobów.
  Przy stosowaniu głowic i oprawek wielonarzędziowych należy zwracać uwagę na łatwy dostęp do narzędzi przy ich wymianie. Optymalne parametry można obliczyć stosując maszyny matematyczne.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja do falownika »

  Wspólnym problemem p podstawowym znaczeniu dla wszystkich urządzeń automatycznych jest organizacja konserwacji i remontów. Jak już, wspomniano uprzednio, maszyny automatyczne, ze względu na swoją wysoką cenę, powinny być wykorzystywane w wyższym stopniu niż obrabiarki konwencjonalne. Według danych literatury zagranicznej obecne rozwiązania, tak konstrukcji obrabiarek jak układów sterujących, zapewniają dość dobrą pewność ruchu.
  Przy frezarkach np. przestoje spowodowane przez elektryczne układy sterujące lub mechanizmy obrabiarki wynosiły od 11, 6 do 14%. Stosunek czasów przestojów do całości funduszu czasu mieści się na ogół w granicach od 8 do 10%, z czego 5% przypada na części mechaniczne i hydraulikę. W pojedynczych przypadkach uzyskiwano udział czasu przestoju 5, 5% przy 3000 godzin pracy.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Silnik prądu stałego »

  Przekładniki prądowe będące transformatorami jednofazowymi są przeznaczone do rozszerzania zakresu przyrządów mierzących prąd, moc, energię lub przyrządów stosowanych w układach sterowniczych i zabezpieczających. Tak więc do obwodu wtórnego przekładnika prądowego jest przyłączony obwód prądowy przyrządu reagującego na zmianę prądu. Wobec bardzo małej impedancji tych przyrządów normalnym stanem pracy przekładnika prądowego jest stan zwarcia. Przekładnia tych przekładników jest więc w przybliżeniu równa ilorazowi prądów strony pierwotnej i wtórnej. Praca przekładnika prądowego przy rozwartym (nie obciążonym) obwodzie wtórnym jest niedopuszczalna, gdyż występuje wtedy intensywne grzanie się rdzenia przekładnika, a napięcie na rozwartych zaciskach wtórnych znacznie wzrasta. Napięcie to może stwarzać niebezpieczeństwo dla ludzi stykających się z przekładnikiem.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profile aluminiowe »

  Jednym z wielu materiałów wykorzystywanych w przemyśle budowlanym jest na pewno mosiądz i miedź. Nasza firma zajmuje się produkcją towarów wykonywanych aktualnie z tych materiałów. Zatrudniamy tylko doświadczonych osób tak żeby dzięki naszym usługom powstały najlepsze rury i blachy. Nasza oferta to między innymi blachy mosiężne, blachy miedziane i wiele innych produktów. Nasze towary realizujemy w zgodzie z najwyższymi normami a to z kolei pozwala nam na zaoferowanie Państwu usług o najwyższych standardach. U nas znajdziecie Państwo również rury mosiężne. W ogóle rzecz biorąc jesteśmy najlepsi w tym co realizujemy i dlatego także zapraszamy do sprawdzenia naszych usług. Rury mosiężne przeze mnie zaprojektowane ze 100% pewnością was zadowolą i spełnią indywidualne zadanie przy waszych planach. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 28 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wózków widłowych Gdańsk »

  Sprzedaż, wynajem oraz serwis wózków widłowych wszystkich marek. Firma M. P. Wózki Widłowe to gwarancja ciągłości produkcji oraz dostaw. Jesteśmy szybcy – 4h na dotarcie z serwisem do klienta, skuteczni – naprawiamy na miejscu usterki, elastyczni – jesteśmy w stanie naprawić każdy model wózka widłowego. Wykonujemy kompleksowe naprawy przekładni i silników, konserwujemy baterię oraz świadczymy usługi z zakresu optymalizacji procesów logistycznych – redukcja kosztów eksploatacji. Jesteśmy wstanie zrealizować zamówienie już do 24h po zaakceptowaniu oferty.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »