Magazyn firmowy

Magazyn firmowy Wyprodukowaliśmy wiele biuletynów dla firm, przeszkoliliśmy blisko pięćset ludzi, oceniliśmy niemal tysiąc magazynów w Konkursie Biuletynów Firmowych, przygotowaliśmy trzysta artykułów związanych z custom publishing – to wszystko poświadcza naszą wielostronną wiedzę. Nasi klienci mogą rozwijać się dzięki kooperacji z nami i wykorzystywać wzorce z doświadczeń i rekomendacji naszej agencji custom publishing.
Proponujemy jasne reguły współpracy, przygotowania i skosztorysowania projektu, zapisów w umowie. Stawiamy na odpowiedzialność w relacjach z klientami i świadomą wymianę informacji.
Obserwujemy specyfikę klienta, jego oczekiwania i długofalowe potrzeby. Chcemy zrozumieć, w jakim otoczeniu funkcjonuje klient. Dbamy o wspólne zrozumienie i partnerskie – oparte na szacunku i uczciwości – nastawienie do przeprowadzenia projektu.
Prędko reagujemy na potrzeby klienta – zarówno w kwestiach formalnych (projekt porozumienia, zasady kooperacji, oszacowania), jak i edytorskich (dopasowanie harmonogramu, zakres opieki merytorycznej, pomocnicze projekty wydawnicze).
Naszą wiarygodność wznosimy na otwartej komunikacji z klientami i fachowej opiece merytorycznej.

Szczegóły strony www.agape.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.agape.com.pl:

Magazyn firmowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Auto na Twój Ślub - wynajem bmw warszawa »

  Zawarcie związku małżeńskiego to jedno spośród najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdej osoby. Auto ślub warszawa - Pragnęlibyśmy ażeby tego dnia całość wyglądało znakomicie dlatego powinniśmy zadbać o detale m. in. o wybór auta do ślubu warszawa którym pojedziemy do kościoła a także na wesele.

  Pragniemy zaoferować możliwość wynajęcia wytwornej limuzyny jaką jest wynajem bmw warszawa
  535i auto do ślubu mazowieckie, która komfortowo dowiezie Państwa na miejsce złożenia przysięgi małżeńskiej oraz punkt imprezy ślubnej - samochód do ślubu warszawa

  Do tego przy wynajęciach limuzyny na zawarcie związku małżeńskiego, proponujemy specjalne dodatki takie jak tablice rejestracyjne oraz przybranie samochodu do auto ślubu mazowieckie
  Działamy przede wszystkim w woj. mazowieckim. Na życzenie, istnieje ewentualność dostarczenia wozu do dowolnego rejonu Polski.
  Powyższa oferta jest elastyczna. Jakakolwiek propozycja najmu ustalana jest z Klientem indywidualnie, jak np: imienny odbiór z lotniska warszawa

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowane tabliczki »

  W stanie zupełnego wyładowania akumulatora, czyli w stanie, w którym akumulator nie może oddawać energii elektrycznej, elektrody stanowią płyty ołowiowe pokryte warstwą siarczanu ołowiu PbS04. Aby akumulator mógł stać się źródłem energii elektrycznej, należy go najpierw przyłączyć do zewnętrznego źródła energii elektrycznej, czyli musi nastąpić ładowanie akumulatora. W celu ładowania akumulatora należy połączyć jego elektrody ujemne z ujemnym biegunem źródła zewnętrznego, zaś elektrody dodatnie z biegunem dodatnim źródła zewnętrznego. Po połączeniu akumulatora z zewnętrznym źródłem energii elektrycznej przez elektrolit płynie prąd jonowy. Jony dodatnie H+ zdążają do elektrod ujemnych, na których zachodzi reakcja w wyniku której pokrywają się one warstwą gąbczastego ołowiu. Jednocześnie stężenie elektrolitu przylegającego do tych płyt zwiększa się. W rezultacie na elektrodzie dodatniej osadza się warstwa tlenku ołowiu, a wokół tej płyty zwiększa się stężenie elektrolitu.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opisy po rosyjsku »

  Płyty elektrod akumulatorów wykonuje się w dwóch rodzajach jako płyty wielko powierzchniowe lub pastowane. Pierwsze z nich mają kształt prostokątnych ram zawierających cienkie żeberka o grubości 0, 5 mm, dzięki czemu można uzyskać dużą powierzchnię styczności między elektrolitem i elektrodą. Stosowane są one wyłącznie jako elektrody dodatnie i to w akumulatorach przeznaczonych do pracy w jednym miejscu, tzn. w akumulatorach, których ciężar nie ma zasadniczego znaczenia dla ich eksploatacji. Płyty pastowane mogą być stosowane jako elektrody dodatnie i ujemne. Są one lżejsze od płyt wielko powierzchniowych, lecz mają mniejszą wytrzymałość mechaniczną i odporność elektrochemiczną. Płyty te wykonuje się z czystego rafinowanego ołowiu z kilkuprocentowym dodatkiem antymonu (zwiększającym ich wytrzymałość mechaniczną) i mają postać szkieletu ażurowego. W szkielet wtłaczana jest pasta sporządzona z tlenków ołowiu i innych ciał,, których zadaniem jest zwiększenie porowatości i wytrzymałości pasty.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników Lenze »

  Zjawisko oddziaływania sił na przewód z prądem umieszczony w polu magnetycznym (zwanym dalej polem zewnętrznym) wytworzonym przez magnes trwały lub przez elektromagnes łatwo zrozumieć rozpatrując obraz pola magnetycznego powstałego w wyniku nałożenia się pola zewnętrznego i pola wytworzonego wokół przewodu przez prąd w nim płynący. Nad przewodem zwroty linii obu pól magnetycznych są zgodne, a więc wektory indukcji magnetycznej pola wypadkowego będą sumą wektorów indukcji obu pól składowych. Poniżej przewodu zwroty linii obu pól magnetycznych są przeciwne. Wektory indukcji magnetycznej tych pól będą się odejmowały.

  Data dodania: 18 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przypinki »

  Zajmujemy się produkcją znaczków z agrafką w różnych kształtach i rozmiarach. Przypinki robione z różnych materiałów te zrobione z ciężkiej stalowej blachy są cięższe od tych aluminiowych i przypięte do ubrania zwisają w dół i kolorowa grafika nie jest zbyt widoczna oraz rozciągają ubranie. Przypinki zrobione z aluminiowej blachy ładnie przylegają do naszej odzieży, cała grafika jest widoczna i są odporne na rdzewienie. Są to sprawdzone gadżety promocyjny i reklamowy za niewielkie sumą co sprawia, że korzystają z ich duże jak i małe firmy. Znaczki produkowane są przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów i ich wykończenia. Wszystkie wydruki sa uszlachetnione folią błysk na gorąco. Inny ciekawy i sprawdzony produkt masowy wysokiej jakości to magnesy twarde tzw. magnesy reklamowe. Magnesy te coraz bardziej wypierają z rynku tradycyjne elastyczne magnesy reklamowe. Magnesy te są wykonany jest z kilku warstw min. ze specjalnego elastycznego i wytrzymałego stopu blachy, twardej tektury introligatorskiej, która usztywnia całą konstrukcję oraz bardzo grubego podkładu magnetycznego.

  Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne Białystok »

  Doświadczenie, odpowiednie umiejętności czy też indywidualne podejście do każdego klienta to znak rozpoznawczy naszej drukarni. Przykładowymi zadaniami jakie możemy wykonać są zdjęcia do dokumentów Białystok, plakaty bądź też kalendarze. Dla prowadzonej przez nas firmy drukowanie Białystok to nie tylko praca, ale także czysta przyjemność, gdyż lubimy realizować interesujące projekty. Druk Białystok robiony przez naszą firmę jest przy użyciu odpowiednich maszyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Dlatego też każdego komu niezbędne są wydrukowane projekty graficzne Białystok bardzo mocno zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą realizowanych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 18 12 2018 · szczegóły wpisu »