System SAP szansą na sukces

System SAP szansą na sukces Podstawą sprawnego funkcjonowania firmy jest niezakłócony przepływ informacji. Sposobem na upłynnienie obiegu informacji jest system ERP. Oprogramowanie dla firm oferowane przez światowego lidera w branży, firmę SAP, to SAP Business One. Jest to oprogramowanie do zarządzania skierowane do małych i średnich firm. Posiada funkcjonalności takie, jak CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość oraz program magazynowy. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS, która oferuje usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony supremis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę supremis.pl:

System SAP szansą na sukces

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 195

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CATI-System - Oprogramowanie badawcze »

  CATI-System to oprogramowanie powstałe w oparciu o bogate doświadczenie badawcze, stworzone przez informatyków współpracujących z firmą o długoletnim stażu branżowym.
  Zakup licencji umożliwia samodzielne prowadzenie badań przy wykorzystaniu metody wspieranego komputerowo wywiadu telefonicznego. Administratorski dostęp, jaki uzyskuje klient, umożliwia zakładanie kont ankieterskich oraz konstruowanie formularzy ankiet o różnym stopniu skomplikowania. Stale jest także możliwy dostęp do statystyk badania, a po jago zakończeniu wyniki można wyeksportować w kilku popularnych formatach zapisu danych.
  Panel administratorski CATI-System jest wyposażony w interaktywne opcje pomocowe - dodatkowo nasi informatycy służą wsparciem techniczno-merytorycznym.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vendero - sklep internetowy dla Subiekta »

  vendero - oprogramowanie pozwalające na założenie firmowego serwisu www, sklepu internetowego dla Subiekta, witryny z ofertą. Plusy aplikacji: szybko, elastycznie, niezawodnie. Duży wybór wzorów pozwala w łatwy sposób dopasować witrynę do indywidualnych preferencji. Utworzonym serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem internetu

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • PCLogger - pilnuje pracowników! »

  PCLogger to nowoczesne oprogramowanie stworzone wraz z naukowcami z trzech największych Poznańskich Uczelni – Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewiczastworzyliśmy innowacyjne narzędzie do mierzenia i badania efektywności pracy, kontroli i monitoringu aktywności pracowników i komputerów, oraz służące do oceny wykorzystania programów i internetu w czasie pracy.

  Dzięki Analizie efektywności czasu pracy Uzyskasz obiektywne informacje o tym kto, kiedy i w jaki sposób pracuje. Program pozwala na pełną Ewidencję czasu pracy, obiektywnego porównania pracowników oraz na profilowanie typowego dnia. Zapewnia automatyczne alerty oraz monitoring ekranu każdego pracownika. Zapewnia to bezpieczeństwo danych oraz możliwość wykrycia źródła wycieku ważnych danych z firmy. Pozwala w pełni monitorować pracownika według potrzeb, jednocześnie pozostając przyjaznym użytkownikowi.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kotrak.pl »

  W dzisiejszych czasach rozwiązania informatyczne nabierają to coraz większego znaczenia. Wraz z techniką niemal wszystkie technologie idą do przodu. Z tego powodu każda firma powinna się zaopatrzyć w niezbędne oprogramowanie nie zważając na to z jakiej jest branży i dla kogo świadczy swoje usługi. Im więcej dana firma zostanie zautomatyzowana tym bardziej kompleksowo będzie mogła obsługiwać swoich klientów.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny CRF »

  Autorskie oprogramowanie wspierające realizację badań marketingowych oraz medycznych, dające możliwość organizacji i gromadzenia danych, oraz ich przechowywania. System spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań. Branży medycznej i farmakologicznej oferujemy m. in. możliwość prowadzenia badań obserwacyjnych i klinicznych, a także PMS.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Presta-Mod.pl - Sprzedawca allegro »

  Tworzymy rozwiązania wspierające sklepy na oprogramowaniu PrestaShop, nasze moduły aktualizują stany magazynowe, dodają nowe produkty: Integracje XML dla PrestaShop, Paczkomaty 24/7, Sprzedawca allegro, Moduł do integracji Paczkomaty 24 od inpostu z PrestaShop w wersji 1. 5 do 1. 6. Generowanie dokumentów dostawy bezpośrednio z twojego panelu sklepu. Użytkownik ma możliwość wyboru miejsca dostawy - "paczkomatu" z mapy. Moduł ułatwia zarządzanie sklepem działa pod ssl. Oferujemy różne moduły w niskich cenach obecnie skupiamy się na importach XML. Posiadamy katalog darmowych modułów gdzie raz na miesiąc trafia nowy moduł.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »