System SAP szansą na sukces

System SAP szansą na sukces Podstawą sprawnego funkcjonowania firmy jest niezakłócony przepływ informacji. Sposobem na upłynnienie obiegu informacji jest system ERP. Oprogramowanie dla firm oferowane przez światowego lidera w branży, firmę SAP, to SAP Business One. Jest to oprogramowanie do zarządzania skierowane do małych i średnich firm. Posiada funkcjonalności takie, jak CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość oraz program magazynowy. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS, która oferuje usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony supremis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę supremis.pl:

System SAP szansą na sukces

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 194

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie dla firm »

  Przedsiębiorstwo oferuje oprogramowanie firmy Insert czyli produkty informatyczne dla firm, programy do sklepów a także oprogramowanie dla spółek zoo. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania do pełnej księgowości, sprzedaży, a także kadrowo-płacowe. W dodatku sugerujemy Państwu wdrożenia dopasowane do Państwa potrzeb, fachowy serwis i szkolenia użytkowników. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna dokumentacja medyczna »

  OptiMED24 to wszechstronny system usprawniający działanie lecznicy oraz gabinetów medycznych oraz sieciowych jednostek medycznych i towarzystwa ubezpieczeniowego. Niezależnie od wielkości czy kompleksowości struktury organizacyjnej, narzędzie to umożliwia na skuteczną i sprawną pracę.

  Możliwości
  Platforma Optimed24 całościowo obejmuje procedury, jakie występują w każdej placówce medycznej. Akceptuje on między innymi:

  prowadzić elektroniczną dokumentację lekarską (EDM),
  obliczać zakontraktowane świadczenia (NFZ, prywatne przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe),
  świadczyć usługi odwiedziny pacjentów, wystawiać recepty i skierowania,
  korzystać z rejestracji online,
  wystawiać dokumenty finansowe (obsługa drukarek fiskalnych),
  tworzyć dowolne cenniki, pakiety, abonamenty,
  generować analizy oraz sprawozdania, w oparciu o dane zebrane w systemie.


  Zainteresowany?
  Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.
  Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
  Maciej Kotok - 600 291 261
  Katarzyna Hinz - 503 986 582
  email: optimed24@evertop.pl

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Vendero - sklep internetowy dla Subiekta »

  vendero - oprogramowanie pozwalające na założenie firmowego serwisu www, sklepu internetowego dla Subiekta, witryny z ofertą. Plusy aplikacji: szybko, elastycznie, niezawodnie. Duży wybór wzorów pozwala w łatwy sposób dopasować witrynę do indywidualnych preferencji. Utworzonym serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem internetu

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • PCLogger - pilnuje pracowników! »

  PCLogger to nowoczesne oprogramowanie stworzone wraz z naukowcami z trzech największych Poznańskich Uczelni – Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewiczastworzyliśmy innowacyjne narzędzie do mierzenia i badania efektywności pracy, kontroli i monitoringu aktywności pracowników i komputerów, oraz służące do oceny wykorzystania programów i internetu w czasie pracy.

  Dzięki Analizie efektywności czasu pracy Uzyskasz obiektywne informacje o tym kto, kiedy i w jaki sposób pracuje. Program pozwala na pełną Ewidencję czasu pracy, obiektywnego porównania pracowników oraz na profilowanie typowego dnia. Zapewnia automatyczne alerty oraz monitoring ekranu każdego pracownika. Zapewnia to bezpieczeństwo danych oraz możliwość wykrycia źródła wycieku ważnych danych z firmy. Pozwala w pełni monitorować pracownika według potrzeb, jednocześnie pozostając przyjaznym użytkownikowi.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Medfile »

  Oprogramowanie Medfile kierujemy do podmiotów medycznych, które już zdecydowały się na konieczną od 2017 roku e-dokumentację. Z doświadczenia wiemy, że zastępowanie papierowej dokumentacji elektroniczną zajmuje trochę czasu, dlatego im szybciej zostanie wprowadzone, tym mniejszym okaże się obciążeniem. Dzięki Medfile będziecie Państwo mogli korzystać z prowadzonej dokumentacji wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość połączenia się z Internetem. Bezpieczeństwo wprowadzanych danych zapewni odpowiedni system weryfikacji dostępu oraz automatyczna funkcja tworzenia zapasowej kopii na serwerze. Pierwsza zapobiegnie udostępnieniu danych osobom niepowołanym, druga – utracie danych wskutek awarii urządzenia przechowującego dane. Dzięki pracy w chmurze, oprogramowanie zawsze będzie zaktualizowane do najnowszej wersji.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • System CRM od more7 Polska »

  CRM7 to autorski produkt firmy more7 Polska służący do zarządzania relacjami z klientem. System zyskał już uznanie na rynku IT, a wiele firm z powodzeniem wdrożyło CRM7, korzystając z jego wsparcia przy planowaniu i zarządzaniu. CRM7 to nowoczesne wsparcie dla wielu branż: logistycznej, spedycyjnej, ochroniarskiej, usługowej, przemysłowej, handlowej, marketingowej oraz finansowej. Zaletą korzystania z CRM7 jest przede wszystkim łatwa obsługa oraz kompleksowe wsparcie specjalistów, którzy nie tylko pomogą Państwu zaimplementować system, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania na etapie korzystania z systemu.

  Data dodania: 21 07 2015 · szczegóły wpisu »