System SAP szansą na sukces

System SAP szansą na sukces Podstawą sprawnego funkcjonowania firmy jest niezakłócony przepływ informacji. Sposobem na upłynnienie obiegu informacji jest system ERP. Oprogramowanie dla firm oferowane przez światowego lidera w branży, firmę SAP, to SAP Business One. Jest to oprogramowanie do zarządzania skierowane do małych i średnich firm. Posiada funkcjonalności takie, jak CRM, kadry i płace, program nieruchomości, księgowość oraz program magazynowy. Polskim Partnerem SAP jest firma SUPREMIS, która oferuje usługi wdrożeniowe na najwyższym poziomie.

Szczegóły strony supremis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę supremis.pl:

System SAP szansą na sukces

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 194

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy kosztorysowe »

  Wśród dostępnych na rynku kosztorysowym programów, najbardziej popularnym jest Norma Pro. Aplikacja posiada kompletną bazę katalogów normatywnych. Jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Norma Pro pozwala na tworzenie kosztorysów ofertowych, inwestorskich, uproszczonych oraz wg zaleceń FIDIC. Program współpracuje z wieloma cennikami min. z Intercenbudem i Sekocenbudem. Jest również na bieżąco aktualizowany wydawnictwem Buduj z Głową. Początkujących użytkowników zapraszamy na szkolenia, które odbywają się systematycznie we Wrocławiu oraz zw innych miastach Polski.

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Enova365 »

  System ERP enova365 wdrożony przez firmę KOMAKO to gwarancja udanej pracy z oprogramowaniem stworzonym do zarządzania firmą. Program enova365 można wykorzystywać wszędzie gdzie celem jest uporządkowanie procesów zarzadzania zasobami. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa czy branży w której działa, enova365 dostosuje się do wymagań.
  KOMAKO to pewny partner we wdrożeniach umożliwiający m. in. pracę zdalną z systemem erp enova.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • PCLogger - pilnuje pracowników! »

  PCLogger to nowoczesne oprogramowanie stworzone wraz z naukowcami z trzech największych Poznańskich Uczelni – Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewiczastworzyliśmy innowacyjne narzędzie do mierzenia i badania efektywności pracy, kontroli i monitoringu aktywności pracowników i komputerów, oraz służące do oceny wykorzystania programów i internetu w czasie pracy.

  Dzięki Analizie efektywności czasu pracy Uzyskasz obiektywne informacje o tym kto, kiedy i w jaki sposób pracuje. Program pozwala na pełną Ewidencję czasu pracy, obiektywnego porównania pracowników oraz na profilowanie typowego dnia. Zapewnia automatyczne alerty oraz monitoring ekranu każdego pracownika. Zapewnia to bezpieczeństwo danych oraz możliwość wykrycia źródła wycieku ważnych danych z firmy. Pozwala w pełni monitorować pracownika według potrzeb, jednocześnie pozostając przyjaznym użytkownikowi.

  Data dodania: 25 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • DM SOFT »

  Doświadczenie przemawia na naszą korzyść. Jesteśmy zespołem informatyków, którzy sprawią, że korzystanie ze sprzętu IT nie będzie sprawiać Ci więcej trudności. Nasze programy na zamówienie usprawnią działanie firmy dzięki zaprojektowaniu ściśle w oparciu o wytyczne zamawiającego. Utrzymanie w formie zapewnimy dzięki stałemu wsparciu technicznemu oferowanemu w trybie Software as a Service.

  Data dodania: 15 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny CRF »

  Autorskie oprogramowanie wspierające realizację badań marketingowych oraz medycznych, dające możliwość organizacji i gromadzenia danych, oraz ich przechowywania. System spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa oferowanych rozwiązań. Branży medycznej i farmakologicznej oferujemy m. in. możliwość prowadzenia badań obserwacyjnych i klinicznych, a także PMS.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Presta-Mod.pl - Sprzedawca allegro »

  Tworzymy rozwiązania wspierające sklepy na oprogramowaniu PrestaShop, nasze moduły aktualizują stany magazynowe, dodają nowe produkty: Integracje XML dla PrestaShop, Paczkomaty 24/7, Sprzedawca allegro, Moduł do integracji Paczkomaty 24 od inpostu z PrestaShop w wersji 1. 5 do 1. 6. Generowanie dokumentów dostawy bezpośrednio z twojego panelu sklepu. Użytkownik ma możliwość wyboru miejsca dostawy - "paczkomatu" z mapy. Moduł ułatwia zarządzanie sklepem działa pod ssl. Oferujemy różne moduły w niskich cenach obecnie skupiamy się na importach XML. Posiadamy katalog darmowych modułów gdzie raz na miesiąc trafia nowy moduł.

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »