Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm Przedsiębiorstwo oferuje oprogramowanie firmy Insert czyli produkty informatyczne dla firm, programy do sklepów a także oprogramowanie dla spółek zoo. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania do pełnej księgowości, sprzedaży, a także kadrowo-płacowe. W dodatku sugerujemy Państwu wdrożenia dopasowane do Państwa potrzeb, fachowy serwis i szkolenia użytkowników. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

Szczegóły strony atisoft.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę atisoft.pl:

Oprogramowanie dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 193

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CATI-System - Oprogramowanie badawcze »

  CATI-System to oprogramowanie powstałe w oparciu o bogate doświadczenie badawcze, stworzone przez informatyków współpracujących z firmą o długoletnim stażu branżowym.
  Zakup licencji umożliwia samodzielne prowadzenie badań przy wykorzystaniu metody wspieranego komputerowo wywiadu telefonicznego. Administratorski dostęp, jaki uzyskuje klient, umożliwia zakładanie kont ankieterskich oraz konstruowanie formularzy ankiet o różnym stopniu skomplikowania. Stale jest także możliwy dostęp do statystyk badania, a po jago zakończeniu wyniki można wyeksportować w kilku popularnych formatach zapisu danych.
  Panel administratorski CATI-System jest wyposażony w interaktywne opcje pomocowe - dodatkowo nasi informatycy służą wsparciem techniczno-merytorycznym.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ixion Oprogramowanie dla firm »

  IXION dostarcza nowoczesne oprogramowanie dla Firm i przedsiębiorstw z terenu Śląska. Wdrażamy systemy ERP dla firm produkcyjnych niezależnie profilu produkcyjnego.
  Za pomocą nowoczesnych technologii informatycznych wdrażamy najlepsze systemy informatyczne ERP, MES, CRM, BI, systemy magazynowe, systemy kadrowe, systemy kadrowe które usprawniają funkcjonowanie firm i przedsiębiorstw.

  Jako autoryzowany partner świadczymy pełen zakres usług wdrożeniowych jak i serwisu gwarancyjnego dla systemów informatycznych polskich producentów:
  - Streamsoft - system Pro/Prestiż
  - Comarch - Optima / Mobile / SaaS
  - Insert - Subiekt / Nexo
  - GDATA - systemy bezpieczeństwa
  - ESET - oprogramowanie Antywirusowe

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - system ERP do zarządzania »

  Navireo – system ERP, który posiada specjalną wersję programu kierowaną dla piekarni i cukierni. Program umożliwia m. in. wykonanie zwrotów pieczywa z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania co znacznie przyspiesza pracę, wypisanie zamówienia i dostawy towarów – z szybkim generowaniem i powielaniem zamówień we wszelkich konfiguracjach. Cechy charakterystyczne to przejrzysty interfejs, prosta obsługa, elastyczność.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kotrak.pl »

  W dzisiejszych czasach rozwiązania informatyczne nabierają to coraz większego znaczenia. Wraz z techniką niemal wszystkie technologie idą do przodu. Z tego powodu każda firma powinna się zaopatrzyć w niezbędne oprogramowanie nie zważając na to z jakiej jest branży i dla kogo świadczy swoje usługi. Im więcej dana firma zostanie zautomatyzowana tym bardziej kompleksowo będzie mogła obsługiwać swoich klientów.

  Data dodania: 17 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia promocji firm – Mbooking.pl »

  Z myślą o firmach i ich funkcjonowaniu stworzyliśmy innowacyjne narzędzie, które oferuje nowoczesne funkcjonalności wspomagające pracę każdej firmy. Mbooking. pl to zbiór narzędzi takich jak np. system rezerwacji usług online, system programów lojalnościowych, tworzenie wizualizacji punktów usługowych, generator kart podarunkowych, generator kampanii promocyjnych i wielu innych.
  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość rezerwacji online. Każda firma ma możliwość tworzenia kilku kalendarzy dla osobnych usług lub jednego kalendarza. System Mbooking udostępnia mechanizm zliczania i kolejkowania wszystkich rezerwacji.
  To tylko jedna z wielu nowoczesnych funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej naszego serwisu.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.pit-format.pl »

  Darmowy program PIT 2019 FORMAT https://www. pit-format. pl jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą łatwo rozliczyć pit 37, pit 28, pit 36 lub inne roczne zeznanie podatkowe pit 2019/pit 2020.
  Jeżeli chciałbyś samodzielnie, we własnym domu, szybko rozliczyć pit 37 wraz załącznikami czy inne deklaracje podatkowe, to warto sięgnąć po ten właśnie program pit 2019. A zwłaszcza, że przecież niczego nie tracimy, ponieważ to oprogramowanie jest darmowe. Warto docenić łatwość jego użycia, no co jak co, ale po kilku minutach każdy internauta poradzi sobie i wprowadzi swoje dane, w oparciu o które aplikacja błyskawicznie wypełni odpowiedni pit 2019 z załącznikami. Darmowy program pit 2019 umożliwia wypełnić zeznanie podatkowe bezpośrednio przez Internet w wersji pit online.
  Jednakże PIT FORMAT to nie tylko oferta skierowana do indywidualnych podatników, którzy chcą szybko wypełnić pity 2019 /pity 2020, to również pomocne narzędzie do rozliczania dużej ilości różnych pit 2019 w biurach rachunkowych i firmach.

  Data dodania: 10 11 2019 · szczegóły wpisu »