Fotowoltaika Toruń

Fotowoltaika Toruń Firma grupaekoinstal instaluje takie elementy jak: pompy ciepła, urządzenia fotowoltaiczne, przydomowe elektrownie wiatrowe, rekuperatory, zajmujemy się również izolacjami typu PUR, termowizją i pracami inżynieryjnymi. Naszą szeroką ofertę budowaliśmy przez wiele lat doświadczeń. Obsługujemy osoby indywidualne, firmy, gminy, ośrodki użyteczności publicznej. Jeżeli jesteście zainteresowani tego typu instalacjami, zapraszamy na nasza stronę. Tam znajdziecie dużo ciekawych informacji związanych z branżą OZE.

Szczegóły strony www.grupaekoinstal.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.grupaekoinstal.pl:

Fotowoltaika Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KENSOL - pompy ciepła »

  Firma Kensol jest producentem najwyższej jakości lamp solarnych i dostawcą kolektorów słonecznych a także paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Wszystkie produkty są certyfikowane. Ekologiczne systemy pozwalają uzyskiwać energię ze środowiska, co wiąże się z dużymi oszczędnościami i redukcją emisji gazów cieplarnianych. Panele fotowoltaiczne w systemie On-Grid pozwalają nawet zaoszczędzoną nadwyżkę energii odsprzedać do sieci publicznej. Rozwiązania przyjazne dla środowiska cieszą się niezwykłą popularnością i są w tej chwili palącą potrzebą zanieczyszczonej planety. Stąd zielone światło rządu na dofinansowanie wspomagające te działania. Na urządzenia mogą starać się o dotację w ramach programu "Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii” osoby fizyczne, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz jednostki samorządu terytorialnego oraz ich związki. Jako Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy z zakresu systemów fotowoltaicznych, Kensol organizuje również szkolenia przygotowujące do egzaminu na Certyfikowanego Instalatora z zakresu OZE. Uczestnik może otrzymać także całkowity zwrot kosztów szkolenia przy zakupie instalacji On-Grid powyżej 3 kW.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekosklep zdrowa żywność »

  Zapraszamy do odwiedzenia Ekosklepu, czyli miejsca, gdzie liczy się zdrowie i długie, spokojne życie. Jesteśmy obecni w Krakowie, gdzie można skorzystać z naszego sklepu stacjonarnego. Bogaty asortyment i świeże produkty w dobrych cenach. Działamy też wirtualnie, posiadamy własny sklep internetowe ze zdrowym jedzeniem. Można więc odmienić swoje życie bez wychodzenia z domu, oczekując tylko na przesyłkę z zamówionymi towarami. To wygoda i komfort w dbaniu o siebie i o swoją lepszą przyszłość. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na sobie, bliskich i znajomych - bo dla nich żyjemy!

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serowarpodlaski »

  W tym miejscu zamówisz ser koryciński, który wytworzymy specjalnie dla Ciebie. Masz możliwość wyselekcjonować jeden z zaproponowanych przez nas wariantów albo wyselekcjonować swój autorski, nieprzeciętny odczucie smakowe. Strona WWW Serowara Podlaskiego utworzona została za doradą naszych znajomych, aby wszyscy zdołali smakować się tym co prawdziwe i bardzo smaczne. Serowar to nieogromne obejście rolnicze w środku Podlasia, w którym zwyczaj sporządzania sera powtarzana jest z pokolenia na pokolenie. Pragnąc trzymać zgodę i należytą postać, Serowar Podlaski może wyprodukować zniżoną wielkość sera korycińskiego - z tej przyczyny zadecydowalibyśmy się wytwarzać go wyłącznie na Twoje zamówienie. Mleczko na Twój ser dostarczają nasze krowy, które pasą się w Podlaskiem niebywale porządnie, a z powodu soczystej trawie i odpowiedniej diecie, zapewniają najlepsze mleko z którego wykonujemy nasz ser koryciński.

  Data dodania: 19 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Insektpol - Profesionalne usługi D.D.D »

  Strona oferuje swoim odwiedzającym szereg przydatnych informacji na tematy związane z branżą owadobójczą i nie tylko. Szczegółowe informacje jak zabezpieczać się przez zagrożeniami ze strony bakterii, drobnoustrojów i grzybów oraz przed większymi szkodnikami typu gryzoni lub choćby zwierzętami dzikimi: kunami, lisami itp. Istnieje możliwość skorzystania z porady specjalistów w dziedzinie D. D. D jak również z oferowanych przez firmę Insektpol usług. W skład oferowanych działań wchodzą między innymi: deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja, ozonowanie, fumigacja, gazowanie, iniekcja ciśnieniowa, odstraszanie ptaków i dzikich zwierząt, sprzątanie miejsc zgonu i wiele innych działań dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Firma należy do grupy PPC, o których można więcej dowiedzieć się na stronie: www.ppc24.pl. Dlatego macie Państwo pewność, że wykonane usługi spełniają najwyższą jakość isą skuteczne.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fotowoltaika Łódź - Warszawa »

  Fotowoltaika Łódź - to oferta firmy SOLARIS dla Klientów z miasta Łódź oraz pobliskich miejscowości. Firma wykonała ponad 200 instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa łódzkiego. W wizytówce Google możemy przeczytać bardzo wiele pozytywnych opinii klientów o Fotowoltaika Łódź SOLARIS.

  Firma SOLARIS od 2017 rozszerzyła swoją działalność na województwo mazowieckie. Fotowoltaika Warszawa to właśnie oferta SOLARIS kierowana bezpośrednio do Klientów z miasta Warszawa.

  Oferta firmy to: Fotowoltaika dla rolników Łódź, Fotowoltaika dla domu Łódź, Fotowoltaika dla firm Łódź, Fotowoltaika Łódź, Fotowoltaika Warszawa, Fotowoltaika dla firm Warszawa, Fotowoltaika dla domu Warszawa, Fotowoltaika dla rolników Warszawa.

  Instalacja fotowoltaiczna, a konkretnie moduły fotowoltaiczne, odpowiadają za zmianę energii pochodzącej z promieniowania słonecznego na energię elektryczną.

  fotowoltaika Warszawa

  Data dodania: 16 09 2020 · szczegóły wpisu »