Sklep z daszkami nad drzwi

Sklep z daszkami nad drzwi Sprzedaż on-line daszków nad drzwi i wszelkiego rodzaju zadaszeń, zarówno prewykonanych jak i na zaprojektowanych na wymiar dla konkretnego zlecenia. Wybitną naszą specjalnością są zadaszenia modułowe podlegające łączeniu w grupy o znacznych rozmiarach. Zadaszenia takie szczególnie polecane są dla budynków przemysłowych, biurowych i usługowych. Zajmujemy się także sprzedażą pawilonów ogrodowych i obiektów małej architektury ogrodowej jak fontanny, kapliczki, ławki ogrodowe czy oświetlenie ogrodu.

Szczegóły strony www.zadaszenia24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zadaszenia24.pl:

Sklep z daszkami nad drzwi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 195

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konserwacja elewacji Poznań »

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Józef Maślanka działa od 2006 roku.
  W ramach swojej działalności byliśmy wykonawcą i podwykonawcą kompleksowych remontów - obejmujących najróżniejsze rodzaje obiektów zabytkowych - od budynków sądów, poprzez kamienice, strażnice, szkoły, dworce kolejowe, fortyfikacje aż po tak specyficzne jak mury miejskie. Specjalizujemy się w konserwacji i renowacji elewacji ceglanych oraz kamiennych elementów dekoracyjnych. Wykonujemy również pozostałe prace konserwatorskie i remontowo-budowlane w obiektach zabytkowych. Jesteśmy także wykonawcą robót ogólnobudowlanych w nowoczesnych budynkach biurowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych. Do należytego wykonywania zleconych prac Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach (konserwatorzy, murarze, tynkarze, malarze, sztukatorzy). Pracujemy samodzielnie i jako członek konsorcjów realizacyjnych, działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Daas Group Sp. z o.o. prace wysokościowe »

  Daas Group to najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie dla osób, które potrzebują wynająć specjalistów do trudnych misji. My oferujemy kompletne prace na wysokościach. Zabezpieczamy stal przed korozją, malujemy, przymocowujemy elementy, zajmujemy się regulacją maszyn, wykonujemy prace czyszczące oraz konserwujące. Zespół naszych profesjonalistów doskonale rozumie ściśle oznaczone zasady bezpieczeństwa. W naszej pracy zawsze dbamy o ich pełne przestrzeganie. Wszyscy pracownicy wykonujący prace alpinistyczne posiadają międzynarodowe certyfikaty, które upoważniają ich do najtrudniejszych zadań, wymagających dużej odwagi, koordynacji ruchowej oraz współdziałania z innymi pracownikami. Daas Group to najlepszy wybór dla przedsiębiorców posiadających wiele obiektów.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi harmonijkowe Klaczak »

  Zakład Stolarski Klaczak Tychy oferuje wyroby z drewna litego, między innymi ościeżnice, listwy wykończeniowe, progi drzwiowe, elementy ozdobne do drzwi, a także drzwi harmonijkowe, będące specjalnością zakładu. Zastosowanie specjalnej technologii suszenia drewna oraz wykorzystywanie wyłącznie wysokiej klasy drewna sprawia, że produkowane przez zakład drzwi są trwałe i bardzo estetyczne. Do wyboru są harmonijkowe drzwi gładkie lub z różnymi wstawkami ze szkła, zakład realizuje także zamówienia nietypowe.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie i tynkowanie dachów »

  Macie potrzebę wynajęcia firmy do malowania i tynkowania dachów? A może chcielibyście skorzystać z opcji wypożyczenia podnośnika koszowego? Jego zastosowania są niesamowite, skorzystaj z naszych ofert już teraz.

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Ślusarski - Zbigniew Rachwał »

  Osoby zainteresowane usługami ślusarskimi powinny szybko odwiedzić stronę zszr. pl bo znajdą tutaj najlepszą ofertę. Mamy tutaj firmę, która jest w pełni profesjonalną i ma wiedzę, która pozwala na wykonywanie praktycznie każdego zadania. Jeśli potrzebne nam jest toczenie to ta firma jest przygotowana na to bardzo dobrze. Posiada bardzo wydajny sprzęt, który jest wstanie zdziałać prawdziwe cuda. Wystarczy skontaktować się z nimi i powiedzieć, o co nam konkretnie chodzi, a zrobią wszystko żebyśmy byli zadowoleni.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Wrocław »

  Jest Ci bardzo potrzebny renomowany serwis klimatyzacji Wrocław? Jeśli tak to postaw na usługi firmy Termoklim. Działaniem obejmującej całe województwo dolnośląskie. Trzeba przy okazji wspomnieć, że naprawa klimatyzatorów Wrocław to tylko fragment jej działalności. Co jeszcze może zarekomendować? Po pierwsze wybór i sprzedaż urządzeń. Część z nich stanowią modele używane w biurach i zakładach pracy. Inne to znakomita klimatyzacja domowa Wrocław. Po drugie można liczyć na montaż klimatyzatorów Wrocław. Jego prawidłowe wykonanie ma wpływ na sprawność całego systemu. W asortymencie znalazło się jeszcze doradztwo techniczne, wentylatory oraz rekuperacja Wrocław. Wszystkie cenne informacje o opisanej ofercie bez trudu odnajdziesz na stronie termoklim. eu.

  Data dodania: 04 12 2020 · szczegóły wpisu »