Kostka brukowa - Libet S.A.

Kostka brukowa - Libet S.A. Producent nawierzchniowych materiałów budowlanych – firma Libet pragnie zaprosić do zapoznania się ze swoją obszerną ofertą usługowo-sprzedażową, która dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej www. libet. pl. Głównym materiałem produkowanym przez Libet jest wysokiej jakości kostka brukowa, zarówno w swojej podstawowej jak i urozmaiconej wersji kolorystycznej. Libet oferuje swoim klientom rozwiązania gotowe do zastosowania w ogrodach, na tarasie czy innych przestrzeniach zewnętrznych. W ofercie znalazły się między innymi płyty chodnikowe, krawężniki, kamień dekoracyjny i wiele innych materiałów budowlanych. Wieloletnia pozycja lidera na rynku budowlanym firmy Libet to gwarancja wysokiej jakości dla każdego zamówienia.

Szczegóły strony www.libet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.libet.pl:

Kostka brukowa - Libet S.A.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny googlebot 198 Odwiedziny alexa 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotowoltaika Toruń »

  Firma grupaekoinstal instaluje takie elementy jak: pompy ciepła, urządzenia fotowoltaiczne, przydomowe elektrownie wiatrowe, rekuperatory, zajmujemy się również izolacjami typu PUR, termowizją i pracami inżynieryjnymi. Naszą szeroką ofertę budowaliśmy przez wiele lat doświadczeń. Obsługujemy osoby indywidualne, firmy, gminy, ośrodki użyteczności publicznej. Jeżeli jesteście zainteresowani tego typu instalacjami, zapraszamy na nasza stronę. Tam znajdziecie dużo ciekawych informacji związanych z branżą OZE.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja elewacji Poznań »

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Józef Maślanka działa od 2006 roku.
  W ramach swojej działalności byliśmy wykonawcą i podwykonawcą kompleksowych remontów - obejmujących najróżniejsze rodzaje obiektów zabytkowych - od budynków sądów, poprzez kamienice, strażnice, szkoły, dworce kolejowe, fortyfikacje aż po tak specyficzne jak mury miejskie. Specjalizujemy się w konserwacji i renowacji elewacji ceglanych oraz kamiennych elementów dekoracyjnych. Wykonujemy również pozostałe prace konserwatorskie i remontowo-budowlane w obiektach zabytkowych. Jesteśmy także wykonawcą robót ogólnobudowlanych w nowoczesnych budynkach biurowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych. Do należytego wykonywania zleconych prac Firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach (konserwatorzy, murarze, tynkarze, malarze, sztukatorzy). Pracujemy samodzielnie i jako członek konsorcjów realizacyjnych, działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Budmal2.pl - remonty »

  Jesteśmy spółką, której usługi na pewno przypadną do gustu każdemu zainteresowanemu i oczekującemu usług związanych z remontami i budownictwem. Wykonujemy pełny zakres usług związanych z budownictwem. Wykonujemy mnóstwo zamówień zarówno poszczególnych jak również związanych z kompleksowymi usługami. Miejscem działalności naszej firmy są Katowice i ich okolice. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy w razie sugestie umieją pomóc każdemu kto potrzebuje naszych usług. Jesteśmy w stanie wyprodukować między innymi usługi takie jak remont lokalu mieszkalnego bądź tynki maszynowe Katowice. Jesteśmy pewni, że każda firma, dla której wykonamy remont lokalu mieszkalnego poleci nas innym nabywcom. Dzięki fachowcom jakich zatrudniamy wszyscy chętnie do nas powracają. Jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania dosłownie najbardziej wymagających nabywców.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa konstrukcji żelbetowych »

  Firma Top Building specjalizuje się we wzmacnianiu konstrukcji żelbetowych oraz naprawach żelbetu. Firma Top Building wykonuje diagnostykę i ekspertyzę kontrukcji a następnie jej renowację z wykorzystaniem odpowiednich materiałów. Materiały wykorzystywane do renowacji to taśmy z włókna węglowego CFK, powłoki ochronne/chemoodporne, zaprawy polimerowo cementowe i inne. Top Building wykonuje uszczelnienia dylatacji, rys i szwów roboczych przewodzących wodę we wszystkich konstrukcjach budowlanych. Injekcje siłowe, elastyczne, wzmacniające, wypełniające rysy w konstrukcjach żelbetowych i murowych.

  Data dodania: 09 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki inowrocław »

  Megalit jest to niezupełnie obrobiony kamień, stanowiący element jakiejś solidnej budowli. Megality znajdują się w wielu zakątkach globu. Produkty marki mega-lit. eu, można spotkać na niejednym cmentarzu województwa kujawsko - pomorskiego - kamieniarstwo Kruszwica. Grobowce i nagrobki Inowrocław, tworzone są spośród najdoskonalszej kategorii kamienia. Mamy do zaproponowania dużo gotowych i wypróbowanych pomysłów, ale oczywiście do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Mamy w naszej propozycji nie tylko nagrobki Kruszwica. Kamieniarstwo Inowrocław, firma mega-lit. eu, posiada znaczny asortyment propozycji dla szerokiej rzeszy użytkowników, zainteresowanych wytworzeniem przedmiotów, czy to do wnętrza domu, lub na zewnątrz. Tworzymy z kamienia nie tylko grobowce, ale również schody, blaty kuchenne, parapety i sporo innych przedmiotów jakie tylko zażyczą sobie Państwo.

  Data dodania: 25 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis klimatyzacji Wrocław »

  Jest Ci bardzo potrzebny renomowany serwis klimatyzacji Wrocław? Jeśli tak to postaw na usługi firmy Termoklim. Działaniem obejmującej całe województwo dolnośląskie. Trzeba przy okazji wspomnieć, że naprawa klimatyzatorów Wrocław to tylko fragment jej działalności. Co jeszcze może zarekomendować? Po pierwsze wybór i sprzedaż urządzeń. Część z nich stanowią modele używane w biurach i zakładach pracy. Inne to znakomita klimatyzacja domowa Wrocław. Po drugie można liczyć na montaż klimatyzatorów Wrocław. Jego prawidłowe wykonanie ma wpływ na sprawność całego systemu. W asortymencie znalazło się jeszcze doradztwo techniczne, wentylatory oraz rekuperacja Wrocław. Wszystkie cenne informacje o opisanej ofercie bez trudu odnajdziesz na stronie termoklim. eu.

  Data dodania: 04 12 2020 · szczegóły wpisu »