Adwokat Opole

Adwokat Opole JHC Adwokaci Opole to zespół młodych, prężnych i zaangażowanych adwokatów o bardzo dobrej opinii.

Zajmujemy się:
- prawem cywilnym
- rodzinnym
- karnym.
Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych na każdym etapie postępowania karnego.

Oferujemy również usługi prawne z zakresu:
- Odszkodowania Opole
- Radca prawny Opole
- Rozwód Opole
- Alimenty Opole

Szczegóły strony jhcadwokaci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jhcadwokaci.pl:

Adwokat Opole

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 113 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 1771

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Prawa Rodzinnego »

  Adwokacka Kancelaria, która jest nadzorowana przez adwokata Sebastiana Rolicza ma siedzibę na Śląsku. Adwokat oferuje usługi doradcze z obszaru prawa. Reprezentuje dodatkowo interesantów przed sądem, organami państwowymi i samorządowymi. W obrębie oferowanych usług znajduje się wsparcie w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, a także prawa rodzinnego, pracy i karnego, jak również gospodarczego.

  Adwokat zapewnia indywidualne podejście do powierzonej sprawy.
  Gwarantuje pełną dyspozycyjność i zaangażowanie.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Duże Odszkodowania – Pewność Wygrywania! »

  Pomagamy osobom, które ucierpiały w wyniku błędu lekarskiego lub wypadku drogowego oraz rodzinom, które straciły ojca lub innego bliskiego w wyniku błędu lekarskiego, wypadku komunikacyjnego lub wypadku przy pracy. Nasza oferta skierowana jest także do właścicieli gruntów, na których znajdują się gazociągi, ropociągi, słupy energetyczne. Wierzymy, że tylko uzyskanie wysokich odszkodowań lub zadośćuczynień pozwoli pokrzywdzonym w wyniku niesłusznego aresztowania lub znęcania na rekompensatę doznanych krzywd.
  Wybierając naszą kancelarię odszkodowawczą zyskujesz skutecznego partnera na drodze dochodzenia dużego odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty. Kapitalizacja renty nie stanowi dla nas problemu.
  Zapewniamy pomoc adwokata posiadającego bogate doświadczenie procesowe.
  Współpracę rozpoczyna bezpłatna konsultacja. Nie płacisz za pomoc adwokatowi, to my rozliczamy się z naszymi prawnikami.
  Odszkodowań dochodzimy w całym kraju.
  Gwarantujemy konkurencyjne warunki współpracy oraz najwyższą jakość obsługi.
  Zadzwoń lub napisz po darmową poradę prawną.

  Data dodania: 21 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lotzpartners - adwokat Wrocław »

  Lotz i Partnerzy to zespół prawników, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzą do prowadzenia spraw z zakresu wielu dziedzin prawa. Nasi adwokaci specjalizują się miedzy innymi w prawie spółek, karnym prawie gospodarczym, prawie rodzinnym, prawie pracy, prawie administracyjnym itd. Naszym klientom pomagamy w rozwiązywaniu sporów przed sądami powszechnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym oraz trybunałami arbitrażowymi. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych, spraw spadkowych i dochodzeniu odszkodowań oraz doradztwa w postępowaniach upadłościowych i likwidacyjnych. Staramy się podchodzić do prowadzonych spraw z najwyższą możliwą starannością. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się zapewnić przyjazną atmosferę współpracy.

  Data dodania: 12 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego »

  Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub-Brych świadczy usługi prawne skierowane do klientów indywidualnych, firm oraz organów administracji. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów o zasiedzenie nieruchomości oraz z zakresu prawa pracy. W ramach obsługi udzielamy porad prawnych, konsultacji, sporządzamy opinie, pisma procesowe, projekty umów, akty prawne, a także reprezentujemy klientów przed sądami i urzędami. Siedziba znajduje się w Lelowie, od niedawna uruchomiona została filia w Zawierciu. Jednak nasza kancelaria świadczy usługi prawne na terenie całego województwa śląskiego.
  Porady Prawne Zawiercei

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gliwice, Adwokat Gliwice »

  Jesteś cudzoziemcem w obcym kraju i nie wiesz jakie prawa Ci przysługują? Nic straconego. W tym przypadku warto zapytać o pomoc takie osoby jak prawnik Gliwice lub adwokat Gliwice którzy znają wszystkie przepisy z zakresu pomocy cudzoziemcom. Nie istnieje także obawa o język, gdyż często adwokat Gliwice dzięki swojemu wykształceniu zna wiele języków, jak na przykład angielski czy niemiecki.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-deklaracje »

  Dzięki aplikacji e-pity nie musisz już udawać się do urzędu aby złożyć swoją deklarację podatkową. Darmowy program umożliwi Ci wypełnienie formularza PIT online za darmo bez konieczności opuszczania domu. Nawet jeśli wypełniasz deklarację po raz pierwszy możesz śmiało podjąć się tego zadania, program jest bowiem skonstruowany w sposób, który uniemożliwia błędne wypełnienie deklaracji PIT 2017. Wystarczy więc, że przygotujesz swoje dokumenty tożsamości, zbierzesz dane o przychodach za ubiegły rok i już możesz przystąpić do wypełniania. Z nami wypełnisz swoje PITy szybko, sprawnie, bezboleśnie a przede wszystkim za darmo i zajmie Ci to tylko kilka chwil.

  Data dodania: 01 09 2017 · szczegóły wpisu »